Nemusíte ven


Bazény byly ještě před nedávnem známkou luxusu. I ty nejlevnější bazény stály až stovky tisíc a tak jste je mohli vidět jen u nejbohatších lidí. Poslední roky se vyrábí cenově dostupné bazény, které se vyrábí z odolného kvalitního plastu. Musí zvládat venkovní počasí – horko i mrazy. Takové bazény najdete u nás. Vyberte si z naší široké nabídky bazénů, mezi které patří třeba bazén do země https://www.bazenygluc.cz/.

Proč do země?
Když se podíváte na klasický bazén na povrchu pozemku a na ten v zemi, nejspíš se vám bude líbit víc ten zapuštěný. Nenarušuje totiž vzhled pozemku a navíc je mezi nimi větší výběr. U nás si můžete vybrat oválný, čtvercový, obdélníkový nebo kulatý bazén, který si můžete vyšperkovat i podsvícením nebo třeba masážním perlátorem. Bazény od nás jsou ideální pro každého, kdo si chce zaplavat kdykoliv budete chtít.

zapuštěný bazén

Někteří zákazníci si umí bazén nainstalovat sami, ale někteří vyžadují instalaci od nás. Ať se rozhodnete jakkoliv, jsme tady pro vás a můžeme vám bazén nainstalovat na klíč. Budete ho mít připravený ke koupání bez práce a můžete se ponořit do vody hned jakmile odjedeme.

Bazény z naší dílny jsou známé svou kvalitou. Naši zákazníci si cení i servisu, který je u nás samozřejmostí. Ke každému bazénu vám doporučíme i chemii, kterou musíte používat abyste udrželi bazén i vodu v něm v čistotě.

žena v bazénu

Jak se o bazén starat
Jakmile už teplota bude ke koupání příliš nízká, je čas bazén pomalu zazimovat. K tomu vám poslouží plachta, kterou bazén jednoduše přikryjete. Nezapomeňte vypustit vodu a vyčistit povrch bazénu. Můžete použít i bazénový vysavač. Vodu v bazénu během koupací sezony vyčistíte chemií, kterou vám doporučíme. Je nutné ji pravidelně používat, protože jedině tím se vyhnete tomu, že vám voda v bazénu zezelená. Užívejte si koupání doma a nemusíte chodit na koupaliště, kde bývá celé léto narváno.