Hlídejte si vozidla


Je u nás už po mnoho dlouhých desetiletí zvykem, že když na pracovišti něco „leží ladem“, „postaráme se o to“. Tedy nezříkáme se jen tak příležitosti přilepšit si na cizí, dejme tomu zaměstnavatelův úkor. A to logicky tehdy, když z toho něco kouká a když se nikdo nekouká.

hledání

Příležitost prostě dělá zloděje, jak se říká. A když se tak šéf nedívá…
Nebo když se sice snaží dívat, ale až na nás nedohlédne…
Přímo ukázkovým příkladem je podnikání v oboru autodopravy nebo jiných činností souvisejících s větším množstvím vozidel a podobné techniky. Tedy obor, ve kterém jezdí vozidla sem a tam a není nejednou v lidských silách je fyzicky uhlídat. To se to potom zaměstnancům přilepšuje na zaměstnavatelův úkor!
A zaměstnavatel je prakticky bezmocný. Protože i kdyby se rozkrájel, nemůže běhat za každým vozidlem a sledovat, co jeho osádka dělá a jak.
Zdá se to být beznadějné. Pokud tedy nezná dotyčný zaměstnavatel gps monitoring vozidel.

Jedná se o metodu, kterou je možno sledovat libovolný počet vozidel zároveň a jíž se dá hravě i na dálku zjistit vše, co může takového zaměstnavatele jenom zajímat. A že toho, co jej může zajímat, je!

určení

Šéf si může jediným pohledem ověřit, kdo kde právě pracuje a kdo nikoliv, které stroje jsou v chodu a jaký výkon podávají, může si zkontrolovat to, zda na jeho účet netečou někde pohonné hmoty proudem do nesprávných nádrží. A pokud se nechce dívat právě v tom okamžiku, který ho zajímá, může si to klidně nechat patřičným způsobem zpracovat a podívat se na to, až se mu to bude hodit.
Takový šéf si může ušetřit i notnou dávku byrokracie, protože mu tento systém zpracuje leckteré údaje ve více než přehledné podobě, nemusí vést třeba ani knihu jízd či jinou evidenci, vypočítá mu to to nebo ono.
A když mu to program spočítá, může to on následně spočítat všem, kdo ho zkusili vzít neoprávněně na hůl. S tím počítejte.