Já a muži

Vždycky jsem si říkala, že muž to má v životě opravdu více jednoduché. Tak jsem si řekla, že bych se zkusila mužů zeptat na to, kdyby byly třeba ženami. Když jsem tohle řekla svému bratrovi, tak se začal ihned smát. A já vůbec jsem nechápala, proč se bratr směje. Tak jsem se ho zeptala, co by dělal, kdyby mohl bych na dvacet čtyři hodin ženou. Bratr chvíli přemýšlel a ihned řekl, že by jinak zkoušel nějaké erotické věci sám se sebou. No, asi tohle je úplně logické. I podle světového průzkumu vyplývá z tohoto průzkumu, že muži ihned zkoušeli různé sexuální fantazie, kdyby byli na dvacet čtyři hodin ženou. Myslím si, že to docela zvrácené. Ale kdybych to měla vzít naopak, tak co byste dělali vy, kdybyste vy ženy mohly být na dvacet čtyři hodin mužem? Já abych se přiznala, tak bych šla taky do těch intimních míst. Nevím proč, ale zajímalo by mě to.

Mám moc ráda romantické muže.

A zajímalo by mě mužské tělo a taky to, jak muži myslí anebo jak si užívají sex. A taky si myslím, že muže by zajímalo to, jak si ženy užívají sex a co si myslí o mužích. Je toho opravdu hodně a já navíc uvažuji nad tím, že by to asi ani nemělo cenu. Protože dvacet čtyři hodin by nepomohlo někomu, aby pochopil to druhé pohlaví.

Existují i citliví muži.

To by se člověk do toho musel pořádně vžít a možná třeba v druhém životě už by to pochopil. Já si myslím, že příroda to udělala tak, že žena je prostě ženou a muž a prostě můžeme. A víc je prostě nadmíru. Podle mého názoru by ale všichni stejně muži měli být galantní a chovat se k ženě citlivě, protože od pradávna to tak bylo. A nyní kolikrát vidím, že se muži chovají tak arogantně, že se mi chce kolikrát i brečet. Podle mého názoru by měla na planetě panovat jenom pohoda a klid. Každý člověk je originál, takže to platí samozřejmě i o mužících. Ale laskavost by měla být hlavním povahovým rysem nás všechny.