Musíte přece odjet do práce


A také děti odvézt do školy, popřípadě i nakoupit vše potřebné pro vaši domácnost. Ale jste už unavení, každodenní boj s námrazou vás vyčerpává. Samozřejmě, že námraza, která tak skvěle drží na kapotě a oknech vašeho vozidla, musí pryč. A kdo to dělal, tedy ji odstraňoval, ví o čem je řeč. Jde to mnohdy velmi těžko, a to jen s velkým vaším pracovním úsilím. Takže každé ráno škrábat námrazu a zametat její kousky. Námraza nejen, že vám brání ve výhledu z vašeho automobilu, ale také a to vydatně to může poškozovat vrchní lak, který je na karosérii vozidla.

auto bez koroze

Ale pozor, nejen námraza, také i letní silné sluneční záření se podílí na pomalém, ale jistém poškození vrchní laku automobilu. A lak je důležitý, chrání vašeho miláčka před nepřítelem číslo jedna, kterým je koroze. A ta se může šířit velmi rychle, ani to nezaregistrujete. Asi jste si toho již všimli u vozidel na parkovištích. Malé místečko s korozí, které se poté nekontrolovatelně rozšiřuje. Můžete používat odrezovače, základní i vrchní barvy, ale už nic nepomůže. Tento červotoč na kovové plechy bude chroupat vašeho miláčka dále. Co tedy udělat, sehnat předraženou garáž, aby bylo autíčko pěkně v suchu, teple a ve stínu? Ne, ani to není to správné řešení. Takže otázka zní, proč tedy nepomůže, aby byl automobil každý den po jízdě umístěný do zděné garáže?

auto s korozí

Jak říkají lidé zkušení v této oblasti, umístění sněhem či deštěm mokré auto do uzavřeného nevětraného prostoru, má své velké mínus. Dokonce je označován uvedený postup ukrytí auta jako ještě škodlivější, než by se jednalo o jeho zaparkování před domem, tedy venku. Sníh a dešťová voda pomalu tají a odkapávají v uzavřeném prostoru garáže, kde je najednou obrovské vlhko. Opět ideální pro vznik nebezpečné koroze. Co tedy můžete pro svého miláčka udělat? Co takhle mu pořídit kvalitní garážové stání pro 2 auta Ano, to je dobré řešení, každodenní boj během zimního období s námrazou, který vás tak vyčerpává, bude jen ve vašich vzpomínkách. Už nebudete každé ráno škrábat námrazu a zametat její kousky, abyste mohli vyjet do zaměstnání a děti dopravit do školy. A také se vyhnete i letnímu silnému slunečnímu záření, které se také podílí na pomalém, ale jistém poškození vrchní laku automobilu.