Natáčení obsahu na YouTube

Otevřeno každému

U dětí byli dříve populární vysněné povolení kosmonaut a popelář, což platí stále, ovšem hodně se poslední dobrou rozšířil trend YouTuberů. Tato platforma se totiž zabývá audiovizuálním obsahem. Funguje to tak, že když máme slušný počet zhlédnutí a zapneme si zpoplatnění, tak dostáváme určitou částku z reklam, na čemž tedy vyděláváme my i společnost a pro firmy je to zase dobrý prostor pro vlastní reklamu.

filmový pásek

Není to však taková sranda, protože když byste chtěli natáčet v češtině, tak publika zas tolik není, a ještě k tomu potřebujeme mít dlouhodobě minimálně zhlédnutí v řádu desítek tisíc, přičemž prorazit v dnešní době se moc lidem už nepovede. Také pamatujte na to, že natáčení zabere opravdu dost času, což platí hlavně o části editace. Vymýšlet stále inspiraci není také nic snadného, abychom byli originální a dávali do videa všechno, aby bylo ve výsledku hezké a mělo šanci stát se úspěšně, přičemž vybudovat úspěšný kanál nějakou dobu trvá.

Stahování videí

Výhoda této platformy je v tom, že všechny základní funkce jsou zdarma, takže se tu můžeme pohybovat, jak se nám zlíbí a nikdo5po nás nechce zadávat kreditní kartu, nebo něco platit. Je tu však možnost koupit si prémium, kdy můžeme poslouchat i se zamčeno obrazovkou, dívat se bez reklam a využívat další výhody. Když si uložíme účet Google, tak tu můžeme dělat mnohem více věcí, protože se nám otevřou možností jako je komentování, laiky, komentáře a třeba ukládání videí.

přehrávání videa

Ovšem to je docela omezené, protože se nám ukládání jenom do složky, kdy stejně potřebujeme připojení k internetu. Proto je mnohem lepší využít downloader YouTube, kam stačí vložit odkaz a dále se už o nic nestaráme, protože všechno zařídí za nás. Sami si můžete vyzkoušet, že funguje skvěle. Takto můžeme mít uložené třeba filmy na dovolenou, písničky v mobilu a řadu dalších věcí, které chceme, přičemž nejsou tu žádná omezení.