Proteinová dieta


Přemýšlíte o tom, že byste vyzkoušeli, jaké to je, když vás vede něco, co funguje? Naše proteinová dieta není žádný výmysl a funguje to opravdu rychle. Je to založeno na vědecké studii, kde se zkoumalo, jak si tělo ukládá a spaluje tuky. Na základě takového výzkumu se zjistilo, že tělo nejrychleji a nejefektivněji spaluje tuky, když dojde v organismu ke stavu, který se jmenuje ketóza. Je to opravdu velice snadné a jistě se vám bude líbit celkový princip naší diety.

hubnutí

Je důležité, abyste do toho šli s tím, že to budete všechno dodržovat a nesmíte se vychýlit z programu ani o trochu, protože pokud byste si třeba dali něco, co nemusíte, tak by se stalo, že by se tento stav v organismu přerušil a vy byste museli začít od začátku. Protože je velice těžké z normální stravy vytvořit v těle ketózu, proto vám nabízíme naše prodietix jídla, která jsou sestavená přesně podle hodnot, které potřebujete. Navíc to bude pro vás snadné, protože se nebudete muset vařit. Vyberete si program podle toho, kolik kilo potřebujete shodit.

Programy
Každý program se skládá ze tří částí, ve kterých jsou speciální pravidla, co jíst a co nejíst. V první fázi shodíte nejvíce kil a postupně si budete zase zvykat na normální stravu. Všechno je promyšlené, takže nemějte strach třeba z obávaného jojo efektu. Pokud budete dodržovat striktně věšeno, co máte, tak budete spokojení s výsledkem a všechno bude fungovat přesně to, jak má.

mrkev

Připojte se i vy k celé, dlouhé řadě našich klientů, kterým jsme pomohli získat krásné tělo, se kterým jsou spokojení. Je to skvělé hlavně v tom, že vidíte výsledky opravdu rychle. Navíc to, co zhubnete, jsou čistě jenom tuky. Skvěle se to hodí i pro sportovce, protože se vyhnete tomu, že byste spalovali svalovinu, kterou si chcete zachovat. Takhle se krásně vyrýsujete a zbavíte se tak jednoduchou cestou tuků.

Nezařazené