Read Comments

Už nikdy ledová sprcha

Pamatujete, jak jsme jako děti milovali, když jsme po sobě mohli navzájem venku cákat vodu? Jaké to bylo příjemné osvěžení v horkých letních dnech? A někdy jsme si dokonce vzali na pomoc zahradní hadici. Ti šťastnější z nás byli postříkáni vodou, která byla pěkně teplá, jelikož se mohla dlouho nahřívat. Na všechny ostatní pak už zbyla jen ta nechtěná ledová sprcha. Dříve nám to nevadilo, ale s postupem let už vítáme teplejší vodu a nelákají nás ani studené bazény. I v letním období se nám líbí pobyt v termálním koupališti a do přehrady se jdeme okoupat až v pozdním létě, až voda připomíná teplotou čaj o páté.

 
Pořízení vlastního bazénu jste dlouho zvažovali a vždy vyčkáváte, až voda dosáhne na příjemné teploty. V takovém případě se vám bude hodit pořízení velmi užitečného doplňku jako je solární sprcha přenosná. Osvěžení pod sprchou, která je nastavena na příjemnou teplotu, a přitom jste stále venku na zahradě, si zamilujete.
 
Sprchování je velmi vhodné i před každým vstupem do bazénu, protože snížíte množství nečistot, které si s sebou přinášíte do nádrže. S teplým počasím se neubráníme touze chodit po zahradě jen naboso a na našich chodidlech se zachytí spousta drobných kamínků. Ty mohou váš bazén i poškodit. Čím méně si přinesete do bazénu nečistot, tím snadnější bude jeho údržba.
 
Pro provoz sprchy vám stačí pouze její napojení na vodovodní řád, což je velmi jednoduchá záležitost. Ohřev už je zajištěn solární energií, což znamená, že za teplou vodu na vaší zahradě nebudete už nikdy platit a můžete si ji užívat neomezeně.
 
Nabídka modelů je velmi široká, základní modely si můžete pořídit s minimální investicí. Vybrat si můžete z různých provedení, jistě objevíte model, který perfektně doplní vaši zahradu. Letní sezóna se rychle blíží, objednejte si co nejdříve.

Tags:
Categories Peníze