Už se nemusíte mačkat s ostatními lidmi u veřejného bazénu

Výhodou domácího koupání je zřejmě jeho soukromí. Nikde jinde totiž nezažijete, že byste si plavali v bazénu jen tak sami, nebo že byste do něj mohli vejít naprosto kdykoliv, kdy se vám zamane a ještě to měli tak blízko, takže se nemuseli balit a složitě jezdit někam na koupaliště. Doma máte všechno při ruce.

plavecký bazén

1. Každý totiž nemá rád mnoho lidí na koupališti či u jiné vodní nádrže. Někdo se stydí za své tělo, jiný zase nerad plave před tolika lidmi, jiný se jenom nerad mačká.
2. Tím může být jezero či rybník, kde je zase však nebezpečí různých sinic. Nemůžete si tedy být jistí čistým koupáním, a to ani na koupališti, kde jej znečišťují lidé.
3. Ovšem, že se čistí každý den bazénovou chemii, ale nikdy nevíte, kdo je s vámi ve vodě a jestli nemá nějaké problémy.

Chcete se cítit jako u moře?

Pak si na filtraci pořiďte salinizační jednotku, která filtruje osolenou vodu. Opravdu je to možné. Tento proces je nastavený tak, že do vody přidáte mořskou sůl, která se rozpouští a také filtruje https://www.chlorito.cz/morska-sul.

a) Velice vhodné pro jakoukoliv pokožku, i když máte problémy s vyrážkami. Ostatně právě proto lidé také často jezdí k moři, aby se jim tyto problémy díky slané vodě vytratily. Má tedy tato voda obohacená o speciální složky mořské soli léčebné účinky na vaše tělo, ale také je to velice příjemné jen tak na plavání.

dovolená
Tato sůl je mnohonásobně přečištěna, takže se nemusíte ničeho obávat. Některé jsou dokonce vysoce kvalitní a to až do té míry, že jde o produkt, který splňuje potravinářské normy. Každá sůl je speciálně upravena rekrystalizací, která způsobuje vysokou kvalitu a také to, že se vám voda nezbarví žlutě, jako je tomu u běžných domácích produktů. Kdybyste si do svého bazénu a do vody v něm chtěli nasypat kilovku obyčejné kuchyňské soli, tak vám voda zřejmě nepříjemně zežloutne či zhnědne, a navíc také možná díky tomuto způsobu poškodíte některé materiály na vašem bazénu. Proto není vhodná kuchyňská sůl, ale jenom speciální, která se vyrábí složitým procesem, které splňují produkty, a právě ty u nás máte na výběr. Všechny podléhají normám Evropské Unie.