Co mužům nejvíce imponuje a čím jim udělat radost

Každý partnerský vztah se může vyvinout tak, že skončí katastrofou, anebo naopak přetrvá dlouhé roky v entusiasmu, nadšení, radosti, klidu a pohodě. Zdá se to možná nepochopitelné, ale každý z nás má potenciál to dokázat. Ostatně, všichni podvědomě toužíme po dokonalých vztazích, a to nejen mezi milenci, ale i mezi rodiči, dětmi, seniory a všemi dalšími lidmi v našem okolí.

srdce v živém plotu

Chce to jen mít to správné „know how“, zkrátka vědět, jak to provést.

Znáte tu písničku od Michala Tučného, kde se zpívá o tom, jaké to je, když „muž potká báječnou ženskou“? Je to milionová výhra v loterii, co milionová, je to miliardová výhra, no vlastně je to výhra na celý zbytek života, kde peníze stejně nehrají žádnou roli. Takové ženy dobře ví, jak své miláčky potěšit, a jak vztah upevnit, aby se neotřásal v základech a vydržel i některá zemětřesení.

krásná dívka

Rozdělit si práci a mít více času pro společnou zábavu – v té písni Michala Tučného se dále uvádí, že tím ideálem mezi mužem a ženou by mohlo být posezení a popíjení nějakého drinku, to jistě, ale zdaleka to není vše. Tomu drinku totiž musí předcházet pracovní proces, sám se ten drink do sklenice nenatočí, a domníváte-li se, že si na to někoho najmete, to není ta správná cesta. Každá žena, která je báječná, si uvědomuje, že je důležité rozdělit práci a povinnosti v domácnosti mezi oba partnery, a spolupracovat, aby pak zbylo více času na zábavu.

Naučit svého partnera vařit – báječnou ženu si můžete představit i tak, že vás naučí vařit. Zdá se vám toto tvrzení podivné a domníváte se, že by bylo snad lepší, kdybychom se váleli na pohovce a žena by vše obstarala za nás? Ale kdepak! Za prvé – umět vařit se vám hodí, a nevíte, kdy se dostanete do situace, kdy to upotřebíte. Za druhé – uvařit perfektní dobrotu pro svou milovanou znamená, že vám pak s o to větší razancí ráda splní vaše tajná přání. A ruku na srdce – ta u mužů velmi často bývají ne v kuchyni, ale v posteli.