S úlovkem, nebo bez?

Jste vášnivý rybář? Je to pro vás obrovská relaxace a únik od spěchaného světa?

Dobře víte, že rybaření je o štěstí, jednou se vám podaří ulovit ryba a po druhé třeba zase ne, ale od chytání ryb vás to neodradí. Protože si rád odskočíte k rybníku a tam odpočíváte a vyčkáváte na záběr. Dobře víte kdy na lov ryb je ta správná volba. Nejlepší to je hned z rána. I kvůli vašem oblíbením místu, aby jste si ho stihl co nejdříve zabrat. V pravé poledne se to moc nehodí, protože slunce je nejvíce rozpálené. Ale taky můžete na ryby jít v podvečer, kdy není takový hluk a vše ztichne a jste tam jen vy, pár dalších rybářů, voda a ryby.

úlovek

V rybníce, ke kterému chodíte lovit, se vyskytuje nejznámější česká ryba pro lidi a to je Kapr. Většina jí zná jen jako Vánoční večeři. Kde ji maminka, babička připraví na jídelní stůl s bramborovým salátem. Kapr je velmi dobrá ryba, i když se najdou i lidé, kterým se protiv. A proč? Tahle ryba má totiž takovou jinou specifickou vůni, nebo jak často slýcháme, vůni bláta. Takže se od ostatních ryb liší.

rybaření

Na takovou rybu je taky mít dobré rybářské vybavení. Určitě máte spousty prutů, ale nachází se vám ve vašem vybavení i rybářský prut na kapry https://www.mlsport.cz/kaprove/? Nástrah máte spousty, zručnost vám samozřejmě nechybí a to ani trpělivost, tak proč si nerozšířit sbírku o další prut, třeba takový Delphin Etna, nebo Daiwa Emblem? Který je přímo určený na kapry? Snad vás některý s prutů zaujme na tolik, že si ho budete muset pořídit. Je možné že si cestu k prutu nenajdete, ale určitě se podívejte na široký sortiment, který obchod nabízí a určitě vás tam něco zaujme. Sám si musíte vyzkoušet co se vám přímo osvědčí a jaká varianta bude nejlepší. Vy se tak můžete připravit na další svůj, úspěšný lov s novými věcmi, které jste si koupil a jste strašně zvědavý co s nimi dokážete ulovit.