Jak se přesouvat mezi patry v 21. století

Na internetu najdete spoustu nejrůznějších exemplářů, nad kterými se i tají dech. „Čeho všeho jsou vlastně lidé schopni,“ ptáte se sami sebe, když se díváte na některé z těchto fotek. Mnohdy se jedná o takové bizarnosti, že by vás v životě nenapahttps://pixabay.com/photos/ladder-fire-escape-ladder-dark-1209393/dly či jste je viděli jen ve filmech, ovšem, pokud se to někomu líbí, proti gustu žádný dišputát.
muž ukazující na tlačítka „dolů“ nebo „nahoru“ u výtahu.jpg

  1. Výtahy

Výtahy v domech a bytech jsme mohli vidět nejčastěji ve filmech, protože mnozí z nás by zrovna o výtahu v životě nepřemýšleli. Hlavně, pokud si představíte, že byste museli denně několikrát čekat před dveřmi, protože na druhé straně někdo nechal otevřené dveře. Nebo si představte, kolik peněz jde jenom do údržby něčeho takového. K tomu dodejte http://zena-in.cz/clanek/jako-na-celorocni-dovolene-dodejte-domovu-primorskou-atmosferu ještě představu, že taky můžete v takovém výtahu doma uváznout a nikdo nepřijde, protože se k vám ani bez klíčů od domu nedostane.

  1. Žebříky

Ano, i to je možné. Mnozí z nás si jistě vzpomenou na žebříky u paland nebo žebříky do vrchních pater stodol, ale určitě ne na žebříky mezi patry v rodinném domku. Ovšem lidé jsou blázni a je fakt, že takový žebřík může být opravdu levná záležitost, přec jen stačí zaháknout a je to. Ale to se potom rozlučte s přenášením kávy či svačiny z kuchyně do ložnice. Také budete s hrůzou sledovat děti pokaždé, když se začnou šťouchat na žebříku. Všechno má své proti, ale tohle jich má nějak moc.

  1. Lano

Snad nejvíc „low-cost“ řešení, které jsme našli na internetu. Stačí jenom uvázat za trám v nejvyšším patře a máte doslova super způsob, jak se přesouvat po patrech. A pozor, pokud budete takhle šplhat každý den aspoň 4x, jen pomyslete na to, jaké budete mít svalstvo.ocelový žebřík u budovy.jpg

Nechme už ale nereálností, schodiště KMK Design, klasické ze dřeva či ze skla, točité či kombinované, zaujímá právoplatně místo v mnohých domácnostech. Schodiště je pohodlné, lehce se udržuje a nemusíte namáhat po ránu své svalstvo při „sestupu“ dolů.