Masáž, na kterou jen tak nezapomenete – erotická masáž vás příjemně uvolní a nejen to

Chcete zažít něco nového, neobvyklého a přece uvolňujícího a příjemného? Zkuste si zajít sami nebo s partnerem na erotickou masáž. Co vás čeká?

Masáž, na kterou jen tak nezapomenete – erotická masáž vás příjemně uvolní a nejen to

I erotická masáž vychází především ze základních fyzioterapeutických masážních prvků, uvolňuje svaly i napětí a zaměřuje se kompletně na celé lidské tělo. Kromě toho si ale užijete ještě něco navíc. Masérka nebo i masér jsou po celou dobu masáže nazí nebo mohou být ve spodním prádle, nebojí se doteků a využívají pro zpříjemnění atmosféry vonné oleje a esence. Výsledkem je dokonale odpočinuté a uvolněné tělo.

pexels-photo-4041392

Jak to probíhá

Masáže erotické rozhodně nezahrnují žádné přímé sexuální služby, určeny jsou pro ženy i muže nad osmnáct let ale také pro páry. Vybrat si sami můžete, s kým masáž absolvujete i to, kdo vám ji provede. Začíná se sprchou, kterou s vámi může absolvovat také masérka, ovšem podle vašeho přání přítomná být nemusí. Po koupeli následuje samotná masáž, která může mít nejrůznější průběh přesně podle vašich představ. Začíná se masáží nohou a postupně se masérka dostává k celému tělu a zaměřuje se samozřejmě také na intimní partie. Masáž vnitřní strany stehen je smyslná a příjemná, přirozeně může skončit také ručním vyvrcholením a to kdykoliv během masáže.

pedicure-massage-therapist-spa-161737

Uvolněte se, prosím

Po celou dobu masáže je v místnosti navozována velmi příjemná atmosféra, masérka se snaží o to, aby si zákazník dokonale odpočinul a to jak po fyzické tak i psychické stránce. Součástí je i kontakt tělo na tělo a přitom nejde o žádné provozování sexuálních služeb. Jde o jakousi terapii, která vám může výrazně povzbudit libido a také dodat sebevědomí. Masáž si mohou užít stejně ženy jako muži.

Důraz je kladen především na dobrý pocit a spokojenost zákazníka, organismus se během masáže zregeneruje, vy začnete mnohem lépe vnímat smyslové podněty a skvěle se uvolníte. Ztuhlé svaly budou minulostí, zlepší se vám i krevní oběh a vy si užijete nádherné chvíle s krásnou a nahou masérkou.

Intimita během masáže má umocňovat celkový prožitek, pokud jste to ještě nikdy nevyzkoušeli, je ten správný čas jít do toho.