Novinky na trhu se zdravou výživou

Také rádi bloumáte uličkami v obchodech se zdravou výživou a snažíte se experimentovat s novými produkty nebo se zajímavými doplňky stravy? Pokud se zajímáte o to, co je na tomto trhu nového a nebojíte se prozkoumat účinky všemožných produktů na vaše tělo a mysl, pak vás jistě uspokojíme následujícími tipy.

Motivace ke zdravé stravě totiž nepřichází sama od sebe, jedná se o dlouhodobý proces, který si postupně budujeme a který je neodmyslitelně spjatý s testováním různých výrobků a zkoušením jejich efektu.

bylinkový ča

Které potraviny určitě stojí za to podrobit vašemu drobnohledu a vyzkoušet jejich účinky?

  • Ostropestřec mariánský tablety – ostropestřec se řadí mezi tzv. zelené potraviny, které možná již znáte. Obsahuje velikou spoustu benefitů pro váš organismus a je to velmi univerzální doplněk stravy. Dalšími zelenými potravinami je například ječmen, spirulina nebo třeba výhonky mladé pšenice.
  • Moringa olejodárná – dáme ruku do ohně za to, že na světě nenajdete další potravinu s tak vysokým obsahem všech důležitých živin.
  • Guarana – prostředek, který vás nabudí a dodá vám psychickou energii tehdy, když to nejvíce potřebujete. Je to přírodní alternativa vaší oblíbené kávy, kterou odteď můžete bez obav vypustit z denní rutiny. Guarana ji spolehlivě nahradí.
  • Alfaalfa neboli Tolice vojtěška – vás potěší svou nabídku vitamínů (zejména obsahuje vitamín A, D, E, K, C) a užitečných minerálů (zejména draslík a v dnešní době nedostatkový vápník).

žena na józe

Všechny tyto potraviny jsou pečlivě vybírány, a i přes svá mnohdy záhadná jména jsou víceméně lokální. Jejich účinky si nejlépe užijete v rámci každodenní rutiny, a to tak, že je jednoduše přidáte do pokrmů nebo je můžete konzumovat prostřednictvím tablet. Pokud však stojíte o jejich 100% efekt, doporučujeme zařadit do stravy ve formě prášku nebo výluhu.

Nezařazené