Přestěhujeme vaši společnost rychle, bezpečně a kvalitně

Jsme stěhovací firma s dlouholetou tradicí a praxí a zaměstnáváme zkušené pracovníky, kteří zcela profesionálně přestěhují vaši společnost ať se jedná o jednu jedinou kancelář nebo celé sídlo podniku.

Naše služby stěhování firem Praha tu jsou pro vás!

Zabezpečíme pro vás i bezplatnou prohlídku zástupcem naší firmy. V případě ale přesunu celé vaší společnosti, je prohlídka zcela nezbytná. Náš zaměstnanec zmapuje místo stěhování odkud – kam, vyprojektuje časovou posloupnost a zajistí další organizační záležitosti.

Domluvíme s vámi také všechny náležitosti, které jsou potřebné k přestěhování. Hlavně bude třeba – pokud nedisponujete vlastním parkovištěm, zajistit místa na parkování stěhovacích vozů tak, aby mohly být přistaveny v blízkosti firmy.

balíky odvoz

Vaši zaměstnanci mohou zase v klidu spát, práci s přesunem sídla firmy převezmeme na svá bedra. Je jen potřeba, aby příslušní pracovníci připravili své dokumenty přehledně do krabic a měli i vypracované seznamy. Dovolujeme si toto poradit vzhledem k našim zkušenostem. Bývá to zákon schválnosti, když je firma již v procesu stěhování, že zatelefonuje vážený zákazník a požaduje po vás HNED a VČERA BYLO POZDĚ! určitou fakturu nebo objednávku pro audit. Jakmile ale máte seznamy, kde se který doklad ve kterém šanonu nachází a ve které zabalené krabici, máte vyhráno.

balíky firma

Ale pro klid zaměstnanců je vhodné své zákazníky informovat v časovém předstihu, že společnost bude měnit sídlo firmy a zadat i termín stěhování, abyste se právě vyhnuli těmto stresovým situacím.

Na vaše přání zajistíme pro vás i obalový materiál – na zabalení kancelářského nábytku a hlavně počítačové techniky. Přistavíme i kartonové krabice všech velikostí. Dopravíme bublinkovou folii, pásky na lepení a náš zaměstnanec vám poskytne i rychlou instruktáž, jak vše co nejhospodárněji využít.