Půjčovna dodávek v Praze zajistí vozidlo pro jízdu napříč republikou

Hvězdicové zájezdy byly oblíbenou formou trávení dovolené ke konci epochy socialismu, tehdy je organizoval převážně Čedok, tedy cestovní kancelář s mnohaletou tradicí, a cestovalo se upravenými autobusy Karosa ŠL 11. Byla to vskutku zajímavá doba a myšlenka poznat co nejvíce památek v průběhu týdenního putování napříč republikou.

Vltava na Šumavě

Toto téma se znovu vrací na stůl v současné době, díky koronavirové epidemii a hlavně opatřením ze strany vlády, kdy mnoho obyvatel Česka míří na místa v tuzemsku a sází raději na jistotu, kdy mají v případě zdravotních komplikací blízko domů a k lékařskému ošetření. Dovolená v České republice je zkrátka bezpečnější, a na co bychom neměli zapomínat, jsou stovky až tisíce překrásných historických i přírodních krás.

Prachovské skály

Autobus měníme za dodávku

Za socialismu byly zájezdové autobusy hlavní hybnou silou v letním období, dnes se naopak počet jízd v těchto hromadných dopravních prostředcích výrazně snižuje. Máme k dispozici vlastní vozidla a můžeme si případně pronajmout větší dodávky, jestliže preferujeme jízdu více osob v jediném voze. Co nám může vozidlo z půjčovny dodávek Praha nabídnout?

Více zábavy – všichni v jednom autě mohou navzájem diskutovat, vyměňovat si názory, obohacovat se, a to i bez sociálních a mobilních sítí. Putování napříč krajinou je tak zajímavější, můžete navíc kdykoli zastavit a pružně měnit program, aniž byste se mezi sebou „naháněli“ v terénu.

Nižší riziko nehody – časté střídání se v řízení snižuje riziko nehody na minimum, optimální je, když se řidiči na své pozici mění každou půl hodinu, a to v dodávce s více lidmi (aktivními řidiči) možné je. Odpadají tak zbytečné prostoje, což oceníte hlavně u jízdy na delší vzdálenosti.

Můžete jet i v noci – noční přesuny jsou dobrodružné a zajímavé, ale podmínkou je právě dostatek odpočinku a střídání se v řízení, tehdy můžete vaši dovolenou proměnit v nevšední prožitek.