Rotovac je systém hloubkového čištění koberců

Máte zkušenost s čištěním koberce? A není zrovna nejlepší? Pak volejte na očistu profesionály, kteří si se skvrnami na vašem novém koberci poradí!

Při čištění koberců ceník Wismont-cisteni se vám nebude zdát vysoká, když uvidíte profesionály při práci, které naprosto rozumějí a odvádějí to nejlepší. Vaše koberce a čalounění sedací soupravy si zaslouží návštěvu profesionálů alespoň jedenkráte do roka, aniž byste zrovna řešili skvrny způsobené vším možným. Jde totiž o to, že váš koberec doslova a do písmene „prokoukne“ a jestliže jste ho měli pár let, pár let jste po něm šlapali (co jiného se dá také na koberci dělat …), občas něco rozlili a následně vypulírovali (sice tam nějaký flíček vždycky zbyl, ale to se časem ztratí …), při pečlivém prozkoumání zjišťujete:

  • Flíček nezmizel, ba naopak – jich přibylo více
  • Barva zmizela pod nánosem stáří koberce a jako by zešedla
  • Koberec vypadá unaveně

zelený koberec

A je to tady, žhavíte telefonní linky a objednáváte výhradně hloubkové čištění koberců systémem Rotovac pro dosažení toho nejlepšího konečného výsledku. Praví profesionálové totiž pracují výhradně s vysoce kvalitními dovozovými čistícími prostředky, které nenaruší vlas vašeho koberce, nezanesou vaši domácnost pachem čpavku, ale naopak váš koberec a byt doslova provoní a navíc hygienicky ošetří. V případě zvířecích miláčků odezní i nelibá vůně. Protože hloubkovým čištěním se dostávají do všech vláken a zbavují je prachu, virů a škodlivých bakterií.

kočka na koberci

Rotovac je systém hloubkového čištění, který disponuje značně vysokým výkonem a zvládne očistu jak krátkého, tak i dlouhého vlasu, ba i perských koberců.

Jestliže chcete znát cenovou nabídku očisty vaší celé domácnosti, která sestává z čištění všech koberců, u kterých jste se rozhodli, že je požadujete dokonale vyčistit nebo hodláte opět poznat původní barvu vaší sedací soupravy nebo vyčistit vaše ložní matrace, kontaktujte telefonicky profíky a určitě se domluvíte.