Školička kouzel

Mnohdy se snažíme vymyslet našim dětem co nejúžasnější dárek k narozeninám a pak někdy dojde i ke zklamání. Nebylo to to pravé. Někdy to ale nebývá náročností dětí, ale spíše tím, že se chtějí raději bavit, a nejen dostávat věci. – Zkuste tentokrát dárky vynechat a pozvěte například KOUZELNÍKA.
– Narozeninová párty pro děti s programem, ve kterém budou i ony účinkovat, je přeci snem všech malých neposedů.
Délka programu https://www.vaskouzelnik.cz/kouzelnik-pro-deti se domluví předem. Záleží na několika okolnostech. Jednou z nich je i věk obecenstva. Většinou program trvá od pětadvaceti minut do jedné hodiny. Cílem kouzelníka je zapojit do programu všechny přítomné. Rodiče tedy nebudou jen nenápadný dozor, ale je s nimi počítáno také.
§ Je možné domluvit v návaznosti na vystoupení dětskou školičku kouzel anebo modelování zvířátek z balónků.
§ Děti si samy říkají, jaké zvířátko by rády.
§ Výsledkem je velká radost a také obrovský obdiv.
hrací karty.jpg

Program pro všechny děti

Velký úspěch má kouzelná pohádková školka. Za asistence animátorky děti popouštějí uzdu své fantazii a vyrobí si originální masku. Pak proběhne velká přehlídka, ve které uspějí všichni účastníci. Jde přeci o zábavu, a ne o to, kdo je lepší.
– Děti společně s rodiči mají další úkol.
– Je potřeba postavit stan.
– Není to tak jednouché, jak se zdá.
– A navíc se u toho zažije spousta zábavy.
potřeby kouzelníka.jpg
Na závěr přijde kouzelník Albert, kterého doprovází krásné efekty a objevování květin. Je to prostě KVĚTINOVÝ KRÁL. A aby se nám děti trochu rozhýbaly, je do pořadu vkomponován dětský aerobik. Spolu s kouzelníkem budou malí tanečníci vytvářet sestavy na známé dětské písničky. A není to žádné pomalé ploužení. Hezky energicky a svižně. Pochopitelně, že vše je přizpůsobeno věku dětí. Programy pro děti využívají i mateřské školky na konci školního roku.

Nezařazené