Read Comments

Výpočet indexu tělesné hmotnosti

Někdy se cítíme jako na houpačce, shodíme pár přebytečných kilogramů a zase je nabereme zpátky. Diety nezabírají a my se akorát tak trápíme. Nešťastné ženy, jsou i smutné ženy a nespokojené se životem. To všechno jde ruku v ruce s naší náladou, kterou na nás každý pozná. Jste nespokojená se svým zevnějškem? Tak s tím něco udělejte, protože z dlouhodobého hlediska to může mít vliv nejenom na Vaši psychiku, ale i na zdraví všeobecně. Navíc pokud máme opravdu vysokou nadváhu, tak se říká, že už máme obezitu. To je špatné právě z hlediska našeho zdraví, protože tím zatěžujeme nejenom srdce, ale i orgány, kosti a klouby. Ovšem každý to může vzít do svých rukou a udělat si to podle sebe. Vaše váha je to, co máte Vy, nikdo s tím nic dělat nebude a nikdo si Vás ani všímat nebude, ale stejně nejhorší je ten pocit, který je uvnitř nás, který je právě v našem nitru, to jak se cítíme my samotní. Na okolí se nemusíte vůbec dívat, nikdo Vám nebude říkat, že máte shodit nějaké to kilo, to si většinou uvědomíme sami.

smoothi

Kalkulačka Vám napoví, jak je na tom právě Vaše tělo. Zadává se jenom pár základních údajů.

Pokud zadáte pohlaví žena, tak zjistíte, jaký bude výsledek, když počítá bmi kalkulačka žena.

Ovšem není to jenom pro ženy. Vypočítat hodnotu bmi si mohou také muži.

Důležité je zadat nejenom vlastní váhu a výšku postavy, ale také rok narození, protože jiné tělo máme v dospívání, jiné ve třiceti, v padesáti nebo sedmdesáti. Potřeby těla se liší a mění.

koblížky

Moc dobře chápeme, jak je těžké svou tělesnou hmotnost snížit. Některé diety z dřívějších dob opravdu nefungovaly tak, jak bylo psáno a jak slibovaly, ale to není chybou všech diet.

V dnešní době už se můžete na některé programy na hubnutí opravdu spolehnout. Například si zajistit jídla, která jsou s obsahem vitamínů, minerálů a mají snížený kalorický příjem, obsahují jenom proteiny a bílkoviny a dopomohou Vám snížit tělesnou hmotnost o tolik kilogramů, kolik budete potřebovat.

 

Tags:
Categories Firmy